SREČNO NOVO ŠOLSKO LETO 2024/2025!

Sep 1, 2024 | Obvestila

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši in skrbniki,

po daljših vročih poletnih počitnicah je ponovno napočil čas, da se zberemo v naši šoli,, OŠ Kolezija, in se skupaj odpravimo na vznemirljivo popotovanje skozi novo šolsko leto 2024/2025.

Prepričana sem, da v šolo prihajate spočiti, naspani ter polni vtisov in novih znanj, ki ste si jih nabirali v bližnjih in daljnih krajih. Verjamem, da se tudi vi veselite srečanja s sošolci in zaposlenimi na šoli, s katerimi boste tudi v tem šolskem letu spletali niti prijateljstva ter se medsebojno spodbujali in si pomagali ter se ob tem veliko naučili.

Vsi zaposleni na šoli vas nestrpno pričakujemo in se veselimo, da se bomo skupaj odpravili na raziskovalno in poučno dogodivščino, ob kateri bomo skupaj rastli in se vsestransko podpirali in razvijali.

Želim vam srečno novo šolsko leto. 🍀🐞

vaša ravnateljica, Nina Triller