USTVARJALNI NATEČAJ ŽUŽELKE

Maj 29, 2024 | Dogodki

Z veseljem in ponosom sporočamo, da je naš učenec Jon Stušek iz 7. A razreda prejel posebno nagrado za kreativnost in ustvarjalnost na natečaju, ki ga je organizirala Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti v Celju. Tematsko izhodišče natečaja so bile žuželke, ki postajajo v Sloveniji vedno bolj ogrožena skupina živali. Po izboru strokovne žirije, ki so jo sestavljali Danica Korošec, mag. prof. lik. ped., Matjaž Pustoslemšek, mag. diz., in Mitja Zupanc, mag. foto. mod. dialogi., so nagradili 5 del, 9 izdelkov pa je prejelo posebno nagrado za kreativnost in ustvarjalnost.

Vljudno vas vabimo na podelitev nagrad in ogled razstave, ki bo v petek, 31. maja 2024, ob 11.00 na Šoli za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje.

Iskrene čestitke Jonu in vsem sodelujočim,

mentorica in učiteljica Eva Gorišek.