DVA ČLANA KOLEKTIVA OŠ KOLEZIJA STA PREJELA OPAZNI PRIZNANJI

Okt 8, 2024 | Obvestila

Spoštovani,

z največjim veseljem vam sporočam kar dve čudoviti novici, za kateri sta v zadnjem tednu zaslužna dva člana kolektiva OŠ Kolezija.

V petek, 4. 10. 2024 je na predvečer mednarodnega dneva učiteljev naš kolega, športni pedagog Dejan Pivk, prejel nagrado Zveze društev športnih pedagogov Slovenije za dolgoletno delo na področju športa otrok in mladine.

V ponedeljek, 7. 10. 2024 pa je naša kolegica, razredna učiteljica Nelly Tiran, po izboru bralcev Ljubljanainfo osvojila tretje mesto na izboru za naziv Naj učiteljica v Ljubljani.

Dejan in Nelly, ob prejemu takšnega priznanja vama na šoli iskreno čestitamo in se vama zahvaljujemo za kvalitetno delo ter dolgoletno sodelovanje z OŠ Kolezija. ISKRENE ČESTITKE!

Nina Triller, ravnateljica OŠ Kolezija