brezplačen webinar o NTC sistemu učenja

Sep 23, 2024 | Obvestila

Dragi starši!

Program NTC učenja je zasnovan tako, da se izvajajo dejavnosti na tak način, da v kombinaciji z gibanjem  aktivirajo različne miselne procese pri otroku in mu ustvarijo dobro osnovo za boljše in hitrejše učenjeZ usmerjanjem na te tehnike se otroci osvobodijo težav učenja obsežnih vsebin na pamet in v sebi poiščejo enostaven način, kako se naučiti besedilo ali pesem.  Pomaga pri stimulaciji duševnega razvoja, pozornosti, divergentnem razmišljanju in sklepanju.

Razvija se hitrost razmišljanja in sklepanja, spodbuja se  tudi  ustvarjalno razmišljanje.

Avtor programa NTC delavnic je dr. Ranka Rajovića.

NTC program je edinstven in korak pred ostalimi metodami, saj  deluje po najnovejših spoznanjih in modelih razvoja otrok.

Pri otroku razvijamo VEŠČINE,  na osnovi katerih bo pridobival znanja iz različnih področji in jih bo znal med seboj povezovati. Vse dejavnosti otroci izvajajo skozi IGRO in GIBANJE. Da boste izvedeli več o NTC sistemu učenja in, da boste vašim otrokom tudi lažje pomagali pri samem procesu učenja in navajanju na učenje

Vas vabimo na brezplačen  WEBINAR O NTC SISTEMU UČENJA,
WEBINAR BO VSREDO, 25.9.2024, OB 19.00

Predstavili vam bomo NTC program, cilje prednosti in koristi NTC sistema.

Na webinar se prosimo prijavite na povezavihttps://docs.google.com/forms/d/1BIT42yh3h5LRZRpRI5a8wb6q5VsYaK63Coux4hJcqiQ/edit

Pred pričetkom vam bomo po e-mailu poslali povezavo do webinarja.

Webinar bo trajal približno 30 minut.

OGLEJTE SI KRATEK UTRINEK IZ DELAVNIC (na posnetku so delavnice za šolske otroke naše skupine iz Velenja): https://www.youtube.com/watch?v=GRAVDy1tdVo

Na delavnicah se izvajajo dejavnosti, ki še posebej spodbujajo otrokov miselni razvoj.

S tehnikami v okviru NTC programa učimo otroka razmišljati. Učimo jih, da mislijo, da znajo stvari, ki jih že poznajo, povezovati in priti do novih rešitev, s tem pa pridobivajo funkcionalno (uporabno) znanje.

Orodje pri tem učenju je IGRA. Na delavnicah izvajamo gibalne igre, poligone, miselne igre, imamo razvitih več kot 100 NTC namiznih iger in še mnogo drugih zanimivih dejavnosti 🙂

Program je odlična priprava otroka na vedno bolj obsežne šolske vsebine

Pri otroku razvijamo z NTC pristopom:
– grafomotoriko, motoriko, finomotoriko, logično razmišljanje, povezovanje informacij, lažjo in boljšo koncentracijo, hitrost miselne reakcije, zmožnost pomnenja informacij, medsebojno sodelovanje, razvoj ustvarjalnosti.

Kontakt: ljubljana@ntcucenje.com
041-768-440