Skoči na glavno vsebino

RAZSTAVLJENO DELO NA MEDNARODNEM GRAFIČNEM NATEČAJU

Jun 1, 2022 | Dogodki

Dvobarvno grafično delo našega učenca iz 5. c razreda je bilo izbrano za grafično razstavo na 14. mednarodnem likovnem natečaju Po čebelah se zgleduj, ki ga organizira Osnovna šola Dobravlje. Sodelovali so učenci osnovnih šol iz Slovenije, Avstrije, Srbije, Latvije in Italije. Med 706 deli je strokovna komisija podelila 3 zlata, 6 srebrnih in 8 bronastih priznanj. Še 43 del, med njimi tudi delo našega učenca, pa je bilo izbranih za razstavo, kar je lep likovni uspeh! Čestitamo! Mentorica učencu je učiteljica Helena Angelski. Fotografije nagrajenih in razstavljenih grafičnih del pa si lahko ogledate na povezavi: https://www.os-dobravlje.si/14-likovni-natecaj-po-cebelah-se-zgleduj/

Dostopnost