Skoči na glavno vsebino

GLAVNA NAGRADA NA MEDNARODNI KIPARSKI KOLONIJI

Sep 25, 2020 | Dogodki

Na Mednarodni kiparski koloniji mladih Črnomelj so ob koncu prejšnjega šolskega leta osmošolci sodelovali s kiparskimi deli, ki smo jih oblikovali v šoli. Natečaj se je med poletnimi počitnicami zaključil s podelitvijo – med 58 prejetimi deli učencev iz Slovenije, Hrvaške in Srbije so po izboru strokovne komisije v ožji izbor 19 izbranih del prišli kar štirje naši učenci iz trenutnega 9. c in 9. d (Jakob Ahlin, Anastasija Ristić, Stefan Đuza in Lea Bergant). Lea Bergant iz 9. c je prejela tudi naziv skupne zmagovalke in za nagrado udeležbo v koloniji na Hrvaškem naslednje leto. Vsem čestitamo za krasen uspeh! Mentorica učencev je Helena Angelski.

Povezava na intervju z učenko Leo (od 6. minute naprej): https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=f1NjDHRvMsk&feature=emb_logo

Dostopnost