Skoči na glavno vsebino

Božiček za en dan

Dec 11, 2019 | Dogodki

V prazničnem decembru je prav, da se odprejo naša srca. V 4. a-razredu smo se odločili sodelovati v akciji Božiček za en dan, ki s pravo mešanico ustvarjalnosti in humanosti ljudem daje priložnost razdajanja. V razredu smo kreativno ovili preko 30 darilnih škatel, polnih ljubezni in dobrote. Zbrali smo tudi nekaj praktičnih daril, da bodo malim nadobudnežem ali starostnikom pričarala nasmeh na obraz. Letos bodo v projektu obdarili kar 52.448 otrok in 1610 starostnikov, kar zopet potrdi, da smo Slovenci zelo dobrodelni in odprtega srca, ponosno pa smo del tega tudi z našimi učenci.

Hvala vsem za sodelovanje in naj čarobni december še naprej polni naša srca, srečno v 2020,                                                                

4. a in Anja Tegelj

no images were found

Dostopnost